Preču katalogs

Kā izgatavot sojas vaska sveci ar koka dakti? ©

Izsmeļoša instrukcija + tips & tricks, kā ar pirmo reizi perfekti izveidot sveci ar koka dakti

Visa patiesība par ēterisko eļļu izmantošanu sveču izgatavošanā ©

Pēdējā laikā ēteriskās eļļas ir kļuvušas ārkārtīgi populāras sveču un ķermeņa kopšanas līdzekļu izstrādē. Aromterapija pēkšņi ir kļuvusi par panaceju. Tātad ... vai ēteriskās eļļas tiešām ir pelnījušas šo slavu? Mēs nerakstīsim par aromterapiju vai kosmētiku. Mūs interesē ēterisko eļļu izmantošana svecēs.

Kas jāzina izvēloties smaržas sveču ražošanai? ©

Smaržas ir īpaši svarīga sveces sastāvdaļa. Šī iemesla dēļ, izvēloties smaržas sveču izgatavošanai, ir noderīgi uzzināt vairāk par dažāda veida eļļām. MB “Gamtos dovanos” komanda vēlas vērst jūsu uzmanību uz to, ko ir noderīgi zināt, izvēloties.

Sveču izgatavošanas process: ar ko sākt un kā izvairīties no kļūdām? ©

Sveču ražošana – tas ir interesants un relaksējošs, bet tajā pašā laikā laikietilpīgs process, kas prasa zināšanas. Lai sasniegtu iepriecinošus rezultātus, nolemjot izgatavot sveces uz augu bāzes, jums vajadzētu zināt ne tikai to, kādu vasku izvēlēties, bet arī kam pievērst uzmanību, izgatavojot sveces. MB “Gamtos dovanos” komanda sniedz noderīgus padomus, kā izvēlēties labāko vasku sveču ražošanai.

Vasks svecēm: viss, kas jāzina ©

Vasks būtībā ir degoša, cieta viela, kuru, karsējot virs istabas temperatūras, tas iegūst šķidru stāvokli. Vasks ir kā sveces dzinējspēks, tās degviela. Aizdedzinot aromātisko sveci, vasks izšķīst, tas sadeg un iztvaiko, radot siltumu un izstarojot gaismu. Ir dažādi vasku veidi. MB “Gamtos dovanos” vadītājs R. Narbutavičius sniedz svarīgāko informāciju par to, ko ir noderīgi zināt par vasku, izgatavojot sveces.

Sveču izgatavošanas terminoloģija ©

Nav svarīgi, vai esat pieredzējis sveču izgatavotājs vai iesācējs šajā jomā, ir svarīgi zināt sveču vārdu krājumu. Līdzīgi kā modes, dekoru un organizētā sporta industrijā, sveču izgatavošanai ir sava valoda. Šī valoda palīdzēs jums un jūsu biznesam gūt panākumus, labāk saprast vienam otru un galu galā palīdzēs kļūt par labāko ražotāju, kāds vien varat būt!

Salidzini.lv logotips