Preču katalogs

Atgriešanas nosacījumi

 • Preču atgriešana un maiņa

  1. Pārdoto preču trūkumi tiek novērsti, bojātā prece tiek apmainīta un nodota atpakaļ saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2014. gada 20. maija noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances līgumu”, izņemot gadījumus, kad saskaņā ar Latvijas Republikas tiesību aktiem no līguma nevar atteikties (skatīt informāciju “Noteikumi par distances līgumu” tīmekļa vietnē https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu). Visos gadījumos nauda par atgrieztajām precēm tiek pārskaitīta tikai uz maksātāja bankas kontu.

  2. Lai atgrieztu preci(-es) saskaņā ar 8.1. punktu, Pircējs to var izdarīt 14 (četrpadsmit) darba dienu laikā no dienas, kad preces piegādāja Pircējam, par to informējot Pārdevēju, izmantojot saziņas sadaļā norādītos saziņas līdzekļus, norādot atgrieztās preces nosaukumu, pasūtījuma numuru un iemeslus par atgriešanu.

  3. Pircējam, atgriežot preces, jāievēro šādi nosacījumi:
  3.1. atgrieztajai precei jābūt oriģinālā, kārtīgā iepakojumā;
  3.2. prece nedrīkst būt Pircēja sabojāta;
  3.3. precei jābūt nelietotai, nezaudējot tā komerciālo izskatu (nesabojātas etiķetes, nenoņemta aizsargplēve utt.) (šo punktu nepiemēro, ja tiek atgriezta nekvalitatīva prece);
  3.4. atgrieztajai precei jābūt tādā pašā komplektācijā, kādā Pircējs to saņēma;
  3.5. atgriežot preces, ir jāuzrāda tās iegādes dokuments.

  4. preces Pircējs atgriež ar kurjerdienesta starpniecību, apmaksājot piegādes izmaksas, izņemot gadījumus, kad preces tiek atgrieztas preču kvalitātes dēļ.

  5. Pārdevējam ir tiesības nepieņemt Pircēja atgrieztās preces, ja Pircējs neievēro 8.3. punktā norādīto preču atgriešanas kārtību.

  6. Atgriežot saņemto nepareizo un/vai nekvalitatīvo preci, Pārdevējs apņemas šādas preces pieņemt atpakaļ un aizstāt ar līdzīgām piemērotām precēm.

  7. Gadījumā, ja Pārdevēja rīcībā nav aizvietošanai piemērotu preču, Pircējam tiek atmaksāta samaksātā summa, neskaitot piegādes maksu.

  8. Ja pircējs preci neizņem no izņemšanas punkta noteiktajā laikā, pircējs apņemas apmaksāt preces atgriešanu (līdz durvīm) un pārsūtīšanas izdevumus, ja nav panākta cita vienošanās. 

Salidzini.lv logotips