Preču katalogs

Privātuma politika

 • www.aurae.lv vietnes privātuma politika (turpmāk - Vietne(-es))

  Šī privātuma politika attiecas tikai uz šo Vietni, un mēs iesakām to izlasīt. Ja jūs nepiekrītat šīs privātuma politikas noteikumiem, neizmantojiet Vietni.

  Piesakoties un izmantojot Vietni, jūs piekrītat šim paziņojumam par privātumu.

  Izmantojot šo Vietni, jūs nepārprotami piekrītat un atzīstat, ka, reģistrējoties šajā Vietnē, jūsu sniegtā personiskā informācija var tikt nodota www.aurae.lv apakšuzņēmējiem, aģentiem, pārstāvjiem ar Vietni(-ēm) un pakalpojumiem saistītu uzdevumu veikšanai vai datu glabāšanai attiecīgajās datubāzēs.

  Automātiska ar personu nesaistītas informācijas vākšana

  www.aurae.lv patur tiesības sniegt vispārīgu statistiku par klientiem, datu plūsmām uzticamām trešajām personām, taču šī statistika nesatur personu identificējošu informāciju.

  Personīgā informācija

  www.aurae.lv apkopo personisko informāciju, lai sazinātos ar Jums personīgi un atbildētu uz jautājumiem un izpildītu pieprasījumus. Personiskā informācija tiek vākta arī, lai personalizētu un uzlabotu pakalpojumus un / vai produktus. Šāda informācija var ietvert (bet ne tikai) jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi un tālruņa numuru. Ar Jūsu piekrišanu šie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar Jums tiešā mārketinga nolūkos pa pastu, e-pastu vai tālruni tirgus izpētes nolūkos, kā arī lai Jūs informētu un saņemtu atsauksmes par turpmākajiem produktiem, pakalpojumiem un / vai reklāmu. Ja nosūtāt mums produktu pasūtījumus, pakalpojumu pieprasījumus vai jebkādus materiālus Vietnē(-ēs), iespējams, mums būs jāsazinās ar Jums, lai iegūtu papildu informāciju, kas nepieciešama Jūsu pasūtījumu un pieprasījumu izpildei. Jūsu personiskā informācija netiks izpausta trešajām personām bez Jūsu iepriekšējas piekrišanas, izņemot gadījumus, kad to pieprasa likums vai lai izpildītu Jūsu pasūtījumu, pieprasījumu, sniegtu interaktīvu klientu atbalstu un uzlabotu MB „Gamtos dovanos“ produktus un pakalpojumus. Vienlaikus Jūs piešķirat MB „Gamtos dovanos“ tiesības sniegt informāciju, kuru esat norādījis MB „Gamtos dovanos“ iepriekš minētajiem mērķiem, partneriem, kas sadarbojas ar MB „Gamtos dovanos“.

  Savākto datu precizitāte

  MB „Gamtos dovanos“ pēc savas iniciatīvas vai pēc Jūsu pieprasījuma papildinās trūkstošo, labos vai dzēsīs neprecīzu vai novecojušu personisko informāciju, ko uzņēmums saņēmis vietnes darbības dēļ.

  Apmeklētāja identifikācija

  Kopumā varat izmantot šo Vietni informatīvos nolūkos, nesniedzot personisku informāciju un neidentificējot sevi. Tomēr dažreiz MB „Gamtos dovanos“ vai tās trešo pušu pilnvarotas personas var augšupielādēt informāciju Jūsu datorā, lai MB „Gamtos dovanos“ varētu piekļūt noteiktiem datiem. Šo informāciju sauc par sīkdatnēm. Sīkdatnes bieži tiek izmantotas daudzās vietnēs. Sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu datora cietajā diskā, nevis Vietnē(-ēs). MB „Gamtos dovanos“ vai tās trešo pušu pilnvarotas personas izmantos tikai to informāciju, kuras ir ievietotas Vietnes sīkdatnēs.

  Sīkdatnes ļauj mums nodrošināt labākus un efektīvākus pakalpojumus un personalizēt vietni. Izmantojot sīkdatnes, MB „Gamtos dovanos“ var turpināt attīstīt un uzlabot Vietni.

  Šāda veida sīkdatnes ļauj pieteikties, neievadot pieteikumvārdu, un neprasa katru reizi starp diviem apmeklējumiem pievienot produktus iepirkumu sarakstam, ja iepriekšējā apmeklējumā neesat pabeidzis darījumu.

  Šāda veida sīkdatnes nevāc nekādu personisku informāciju. Tas nozīmē, ka sīkdatnes identificē Jūsu datoru, bet ne Jūs.

  Ja nevēlaties saņemt sīkdatnes vai vēlaties saņemt brīdinājumu, kad ir iestatītas sīkdatnes, varat konfigurēt pārlūkprogrammu, ja tai ir šādi iestatījumi.
  Ja izvēlaties noraidīt sīkdatnes, Jūs nevarēsiet izmantot visas tīmekļa vietnes interaktīvās funkcijas, lejupielādēt noteiktu saturu un / vai veikt noteiktas darbības.

  Vietne var izmantot citas tehnoloģijas, kas ļauj uzņēmumam apkopot noteiktu tehnisko informāciju, piemēram: Jūsu IP adrese, datora operētājsistēmas veids, tīmekļa pārlūkprogrammas veids un pievienoto vietņu adreses, lai uzlabotu piedāvātos pakalpojumus un produktus.

  Nepilngadīgie

  Personas, kuras saskaņā ar spēkā esošajiem vietējiem likumiem ir nepilngadīgas, nedrīkst sniegt MB „Gamtos dovanos“ nekādu informāciju, izmantojot Vietni. Ja esat nepilngadīgs vai jaunāks par likumā noteikto vecumu, pirms informācijas iesniegšanas, izmantojot Vietni, Jums ir jāsaņem vecāku vai citu likumīgo aizbildņu piekrišana.

  Privātuma politikas maiņa

  MB „Gamtos dovanos“ patur tiesības jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt vai modificēt šo privātuma politiku vai mainīt, modificēt vai liegt piekļuvi Vietnei vai tās saturam.

Salidzini.lv logotips