Preču katalogs

Lavanda

 • Lavanda nāk no Provansas - Dromas - Francijas rietumiem, Ronas Alpu reģiona. 130 hektāru lielajā saimniecībā, Albion līdzenumā, savu darbu mīloši zemnieki audzē lavandu. Ģimenes uzņēmums tiek nodots no paaudzes paaudzē kopš 1905. gada.

  Provansa - diktē interjera un pārtikas tendences Francijas dienvidos. Provansu atceras dēļ spožās saules, dažādām smaržām un skaņām. Augstu kalnos un pauguros esošie lavandas lauki apbur daudzus apmeklētājus. Plašie, violetie lavandas lauki un burvīgais ziedu aromāts padara šo reģionu unikālu. Franču lavanda tiek uzskatīta par visvērtīgāko pasaulē. Provansas lavandas īpašības veido īpašais mikroklimats: jūra, saulainas debesis, dzirkstoši pavasari, neliels nokrišņu daudzums, augsti kalni un specifiska, ļoti nabadzīga zeme - kaļķakmens. Šī klimata dēļ lavandai ir īpašas ārstnieciskas īpašības.

  Lavanda tiek stādīta ar rokām. Lai iestādītu 1 hektāru, nepieciešami 13 000 stādu.
  Lavandas lauki Provansā zied no jūnija līdz jūlijam. Pēc pirmās ziedēšanas jūlija sākumā lavandas pušķus sagriež ar speciālu zāģi. Sagrieztos pušķus atstāj uz lauka kaltēt 4-5 dienas. Pēc tam tos savāc un uzglabā līdz ziemai. Aukstajā sezonā tos notīra, kalibrē un sagatavo eksportam.

  Lavandas pušķi

  Lavandas pušķis ORGANIC
  Kods: L-003

  Organisko žāvētu lavandu pušķi - ne tikai skaista dekora detaļa jūsu mājās. Lavanda piešķir telpai patīkamu aromātu, aizsargā to no kodēm, un novietota pie gultas nodrošinās mierīgu miegu. 

  699 ar PVN
  Lavandas pušķis priekš konfeti, sasmalcināšanai
  Kods: L-002

  UZMANĪBU - saules gaismas iedarbības dēļ izstrādājums ir zaudējis savu spilgto krāsu.

  3  ar PVN
  Lavandas ziedi
  Kods: LZ001

  Izcelsmes valsts: Francija.

  145 - 32  ar PVN
  Lavandas pušķis
  Kods: L-001

  Žāvētas lavandas aromātiskie pušķi - ne tikai skaista dekora detaļa jūsu mājās. Lavanda piešķir telpai patīkamu aromātu, aizsargā to no kodēm, un novietota pie gultas nodrošinās mierīgu miegu. 

  899 ar PVN