Preču katalogs

Sveču krāsas

 • Profesionālas sausas granulu vai pārslu sveču krāsas no Eiropas vadošā sveču krāsu ražotāja ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi.
  Mūsu piedāvātā krāsa ne tikai piešķir svecēm īpašas krāsas, bet arī minimāli ietekmē sveces degšanu. Šīs krāsas ir RAL akreditētas. Tas nozīmē, ka sveču nozarē tās atbilst augstākajiem standartiem.
  Vēlamies, lai jūsu izgatavotās sveces ir stilīgas, tādēļ sveču krāsas tiek izvēlētas atbilstoši tirgus tendencēm.
  Krāsas ir ļoti koncentrētas. Ieteicamais krāsvielas saturs ir 0,2 % no kopējās vaska masas. 10 g krāsas iekrāsos apmēram 5 kg vaska. Sojas un citiem augu vaskiem nepieciešams nedaudz augstāks krāsvielas līmenis atkarībā no vēlamās krāsas intensitātes.
  Fotoattēlā un dzīvē krāsas nokrāsa var nedaudz atšķirties, tādēļ, pērkot lielāku daudzumu, vienmēr ieteicams izmēģināt nelielu krāsas daudzumu ar vasku. Izmantojot dažādu ražotāju vasku, krāsas intensitāte var atšķirties.


  Krāsu lietošanas instrukcija:
  Pievienojiet krāsu izkausētajam vaskam apmēram 70°C temperatūrā. Dažām krāsām (īpaši visiem sarkanajiem toņiem) ir nepieciešama augstāka temperatūra, taču vaska temperatūra, ielejot krāsu, nedrīkst pārsniegt 80°C.

Salidzini.lv logotips