Preču katalogs

AURAE aromātiskās eļļas

  • Mūsdienās nepietiek tikai pieminēt, ka kvalitatīvas aromātiskās eļļas ir tās, kas nesatur konservantus, parabēnus, ftalātus. Visām aromātiskajām eļļām jābūt šādiem dokumentiem: drošības datu lapai (DDL), TDS, IFRA un alergēnu sertifikātiem. Attiecībā uz to ietekmi uz cilvēkiem un vidi, aromātiskajām eļļām jāatbilst stingrām prasībām, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties uzticamu ražotāju.

    Mēs sadarbojamies ar vienu no lielākajiem smaržu ražotājiem pasaulē, lai piegādātu tikai augstākās kvalitātes aromātus. Jau vairāk nekā 125 gadus šis uzņēmums veic ražošanu izmantojot tikai ZAĻĀS ķīmijas principu, samazinot smaržu ietekmi uz vidi un aizsargājot dabiskās ekosistēmas. Rūpīgi izvēloties molekulas, šis ražotājs rada optimālu produktu, vienlaikus saglabājot līdzsvaru starp drošību, smaržas veiktspēju un cenu. Tādēļ “Aurae” interneta veikala www.aurae.lv PASTĀVĪGAJĀ klāstā kopš 2010. gada tiek piedāvātas aromātiskās eļļas, kas tiek ražotas izmantojot tikai bioloģiski noārdāmas sastāvdaļas.

    Novērtējot aromātisko eļļu kvalitāti, ir ļoti svarīgi ņemt vērā to koncentrāciju. Mēs rekomendējam izmantot Aurae aromātiskās eļļas daudz mazāk nekā parasti. Mēs iesakām sākt ar 3%.

Salidzini.lv logotips