Preču katalogs

AURAE aromātiskās eļļas

 • Mūsdienās nepietiek tikai pieminēt, ka kvalitatīvas aromātiskās eļļas ir tās, kas nesatur konservantus, parabēnus, ftalātus. Visām aromātiskajām eļļām jābūt šādiem dokumentiem: drošības datu lapai (DDL), TDS, IFRA un alergēnu sertifikātiem. Attiecībā uz to ietekmi uz cilvēkiem un vidi, aromātiskajām eļļām jāatbilst stingrām prasībām, tāpēc ir ļoti svarīgi izvēlēties uzticamu ražotāju.

  Mēs sadarbojamies ar vienu no lielākajiem smaržu ražotājiem pasaulē, lai piegādātu tikai augstākās kvalitātes aromātus. Jau vairāk nekā 125 gadus šis uzņēmums veic ražošanu izmantojot tikai ZAĻĀS ķīmijas principu, samazinot smaržu ietekmi uz vidi un aizsargājot dabiskās ekosistēmas. Rūpīgi izvēloties molekulas, šis ražotājs rada optimālu produktu, vienlaikus saglabājot līdzsvaru starp drošību, smaržas veiktspēju un cenu. Tādēļ “Aurae” interneta veikala www.aurae.lv PASTĀVĪGAJĀ klāstā kopš 2010. gada tiek piedāvātas aromātiskās eļļas, kas tiek ražotas izmantojot tikai bioloģiski noārdāmas sastāvdaļas.

  Novērtējot aromātisko eļļu kvalitāti, ir ļoti svarīgi ņemt vērā to koncentrāciju. Mēs rekomendējam izmantot Aurae aromātiskās eļļas daudz mazāk nekā parasti. Mēs iesakām sākt ar 3%.

  Smaržu testeri Nr. 2 - 10 gab. pa 10 ml katrā
  Kods: KT002

  Izmēģiniet 10 testeru komplektu un izvēlieties sev tīkamāko aromātu.

  1990 ar PVN
  Smaržu testeri Nr. 1 - 10 gab. pa 10 ml katrā
  Kods: KT001

  Izmēģiniet 10 testeru komplektu un izvēlieties sev tīkamāko aromātu.

  1990 ar PVN
  AMBRA
  Kods: FR020

  Košu ziedu pērle, kas iegremdēta izsmalcinātās vīraka un ambras notīs, izstaro burvīgu un elegantu aromātu  

  299 - 4699 ar PVN
  GUĻOŠĀ SKAISTULE/ SLEEPING BEAUTY
  Kods: FR019

  Tumši sarkana roze, sasalusi ziemas un eikalipta ledainajā svaigumā. Drosmīgie aromāta kontrasti pārsteidz un apbur. 

  299 - 4799 ar PVN
  BRĪNUMS/ WONDER
  Kods: FR018

  Jauns ambras paveids - spoža un dramatiska kompozīcija. Kad pralinē konfekšu, vaniļas un benzoīna saldumu sajauc ar siltām garšvielām un rozēm, aromāts rada kontrastu un vilinājumu. 

  299 - 4699 ar PVN
  SASILDIES / WARM UP
  Kods: FR017

  Pagatavojiet dzērienu ar krustnagliņām un apelsīna miziņu. Dekorējiet to ar kanēli un kardamona pākstīm. Saldiniet ar medu un aromatizējiet ar priežu balzamu. Mājīgums un siltums. 

  299 - 4699 ar PVN
  ZAĻĀS TĒJAS KĀRDINĀJUMS / TAKE IT EASY
  Kods: FR016

  Svaigas piparmētru un salvijas lapas pārlejiet ar zaļo tēju un pievienojiet saldi rūgtu pomelo sulu. Ielejiet dzērienu porcelāna krūzītē un baudiet to rožu dārzā. Vasaras fantāzija 

  299 - 4699 ar PVN
  SWEET LOVER
  Kods: FR015

  Peonijas ziedlapiņas ieskautas citrona mizā. Jasmīnu kārtojums ar zemenēm. Ambra pārklāta ar pačūliju. Niansēts, daudzšķautņains un, protams, spilgts. 

  299 - 4799 ar PVN
  MISTY BERRIES
  Kods: FR014

  Smaržo pēc vīģu un kazeņu konfektēm, kas sasietas ar plāniem konfekšu pavedieniem ar vaniļu. Sarkano ogu spilgtums ir šīs rotaļīgās un dinamiskās kompozīcijas galvenais vadmotīvs. 

  299 - 4699 ar PVN
  MĪLESTĪBA NO PROVANSAS/ LOVE FROM PROVENCE
  Kods: FR013

  Pastaigājieties pa lavandas lauku Luberonā saulainā dienā, apmeklējiet Saint-Jean-Cap-Ferrat ar rozēm klātās villas vai nobaudiet pēc garšaugus smaržojošās olīvas Nicas tirgos. Mīlestības vēstule tieši no Provansas. 

  299 - 4799 ar PVN
  SMARŽĪGĀS PEONIJAS / LADY PEONY
  Kods: FR012

  Smaržīgās peonijas maigi atklājas uz aveņu, vijolīšu un bergamotes krāsainā fona. Rotaļīgā un maigā muskusa un sandalkoka bāze piešķir raksturam spilgtumu. 

  299 - 4699 ar PVN
  GREY OUD
  Kods: FR011

  Šajā elegantajā pomelo, rožu un pačūlijas kompozīcijā tumšais agarkoks piešķir gaismu un dzīvīgumu. Vaniļa mīkstina nokrāsu no tumšas līdz gaiši pelēkai. 

  299 - 4699 ar PVN