Preču katalogs

Mājas smaržu ar kociņiem un izsmidzināmo mājas smaržu bāzu vairumtirdzniecība

 • Augeo Clean Multi

  Šī bāze ir paredzēta mājas smaržu ar kociņiem, elektrisko mājas smaržu un vīraku izgatavošanai, un tai ir visi ES atbilstības sertifikāti. Šī bāze ir ideāla gan kā smaržu nesējs, gan kā atšķaidītājs. “Augeo Clean” ir lieliska šķīdība, pietiekams iztvaikošanas ātrums un zems bāzes aromāts. Tā atbilst VOC (Volatile Organic Compounds) bāzes prasībām, kā arī atbilst CARB (California Air Resources Board) un EPA (Environmental Protection Agency) tiesību aktiem, kas ir īpaši svarīgi ilgtspējīgu produktu izstrādē.

  • minimālais pasūtījuma daudzums - 10 kg
  • iespējams iepriekšējs pasūtījums oriģinālajā iepakojumā - 200 l metāla skārda kannās.

  Metoksimetilbutanols (Methoxymethylbutanol)

  Tas ir dzidrs, bezkrāsains un ūdenī pilnīgi šķīstošs šķidrums ar vieglu smaržu. Tas ir videi draudzīgs, viegli bioloģiski noārdāms un atbilst ES Ecolabel prasībām. Šī bāze ir paredzēta mājas smaržu ar kociņiem, izsmidzināmo un elektrisko mājas smaržu un vīraku izgatavošanai. Šī produkta iztvaikošanas profils ir unikāls, tas nav jutīgs pret mitrumu, tāpēc tas iztvaiko daudz lēnāk nekā daudzi tā analogi tirgū, ļaujot aromātam ilgāk saglabāties telpā.
  Izgatavojot mājas smaržas ar kociņiem, šī bāze iztvaiko 100%, salīdzinot ar lielāko daļu šķīdinātāju, kas iztvaiko 80%.
  Izgatavojot izsmidzināmus iekštelpu atsvaidzinātājus, šī bāze ļauj samazināt jūsu izveidotajā formulā esošo virsmaktīvo vielu daudzumu, tāpēc, izsmidzinot līdzekli, pilieni būs mazāki un uz mēbelēm nebūs baltu traipu.
  Formulu un recepšu radītājiem šis produkts ir interesants arī tāpēc, ka tas palīdz izšķīdināt smakas, nodrošina produkta dzidrumu un atrisina pārkristalizācijas problēmas.

  • minimālais pasūtījuma daudzums - 10 kg,
  • iespējams iepriekšējs pasūtījums oriģinālajā iepakojumā - 185 l metāla skārda kannas.

   

  Preces tiek piegādātas ar Venipak kurjeriem un uz Venipak paku punktiem, kā arī uz Omniva paku punktiem.

  Lai saņemtu cenu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties pa +371 63 288 879 vai rakstiet uz info@aurae.lv.
   

Salidzini.lv logotips