Preču katalogs

Preču pirkšana un piegāde

 • Kā iegādāties

  1. Kad esat izvēlējies sev tīkamos produktus, pievienojiet tos iepirkumu grozam, noklikšķinot uz “Pievienot grozam”.
  2. Noklikšķiniet uz sadaļas “Iepirkumu grozs”, šeit redzēsiet savas izvēlētās preces, nodokļus, atlaides. Šeit jūs varat arī rediģēt pasūtījumu, mainīt preču daudzumu un/vai ievadīt atlaides kodu.
  Ja vēlaties iegādāties preces, noklikšķiniet uz “Pasūtīt”.
  3. Jūs varat iegādāties gan kā nereģistrēts, gan kā reģistrēts lietotājs.
  4. Ja jūs jau esat reģistrēts lietotājs, ievadiet savu pieteikšanās informāciju.
  5. Ievadiet jaunu vai apstipriniet jau saglabāto piegādes adresi, piegādes un maksājuma veidu un kontakttālruni. Iesniedziet pasūtījumu izpildei, noklikšķinot uz “Apstiprināt pasūtījumu”.
  5. Jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprina pasūtījumu (ja nesaņemat e-pastu, pārbaudiet savas e-pasta kastītes Mēstuļu (SPAM) mapi), saskaņā ar pasūtījumu, lūdzu, samaksājiet par iegādātajām precēm ne vēlāk kā 5 darba dienu laikā. Ja pēc 5 darba dienām maksājums netiek saņemts, pasūtījums tiek atcelts un preces tiek atgrieztas atpakaļ tirdzniecībā. Pēc pasūtījuma apmaksas jūs saņemsiet e-pastu, kurā norādīts jūsu pasūtījuma jaunais statuss - “APMAKSĀTS”.
  6. No pasūtījuma apmaksas apstiprinājuma, pasūtījums tiks sagatavots 1-3 dienu laikā, un no sūtījuma izsūtīšanas, 2-5 darba dienu laikā, iegādātās preces tiks piegādātas uz jūsu norādīto adresi.

  Sūtījumu piegāde
  Pasūtījumi tiek piegādāti visā Latvijā un Eiropas Savienības valstīs.
  Pasūtījums tiks sagatavots 1-3 dienu laikā un no izsūtīšanas brīža, Latvijas teritorijā tiks piegādātas 2-5 darba dienu laikā.

  Preču piegādes veidu un cenu varat izvēlēties:

  • Pakomāts. Pasūtījuma piegāde 2-5 darba dienas (no pasūtījuma nodošanas dienas kurjeram).
  • Kurjers. Pasūtījuma piegāde 2-5 darba dienas (no pasūtījuma nodošanas dienas kurjeram).


  P.S. Pasūtījuma sagatavošana aizņem 1-3 dienas. Par sagatavotu un nosūtītu sūtījumu mēs jūs informēsim pa e-pastu.

  Ārzemēs: paku piegādes izmaksas uz ārvalstīm atkarībā no valsts tiek aprēķinātas individuāli katram pasūtījumam. Pircējs par piegādes izmaksām tiks informēts pa e-pastu.

  Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par piegādes termiņu neievērošanu, ja preces netiek piegādātas Pircējam vai netiek piegādātas laikā Pircēja vainas dēļ vai no Pircēja neatkarīgu apstākļu dēļ.
  Pārdevējs patur tiesības mainīt piegādes maksu.

Salidzini.lv logotips